SOFFBORD/MATBORD, 1900-tal.

246245. SOFFBORD/MATBORD, 1900-tal.

Soffbord: Längd 130 bredd 63 höjd 58 cm.
Matbord: Längd 130 total utfälld bredd 124 höjd 72 cm.

Slitage, repor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, fläckar.

Antal besök: 997