SPEGEL, sengustaviansk, 1700/1800-tal.

246226. SPEGEL, sengustaviansk, 1700/1800-tal.

Förgylld ram. Infällda gouacher med klassiska motiv. Märkt med Inventarienummer 1, Delagardi. Mått 121 x 49 cm.

Krön saknas. Omarbetad, renoverad och kompletterad. Defekter och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 037