TIBOR KOOS. Olja på duk, signerad och daterad 1959.

246212. TIBOR KOOS. Olja på duk, signerad och daterad 1959.

55 x 45 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

55 x 45 cm.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 1 565