ALLAN ÖSTERLIND. Kor vid vattendrag. Olja på duk, signerad.

24620. ALLAN ÖSTERLIND. Kor vid vattendrag. Olja på duk, signerad.

150x66 cm.

Deformering samt rikt krackelerad.

Allan Österlind (1855–1938)

Gör en kostnadsfri värdering!

150x66 cm.

Allan Österlind (1855–1938)

Antal besök: 1 609