BORD i teak, soffbord, 1960-tal.

246194. BORD i teak, soffbord, 1960-tal.

Fanerat njurformat bord med 3 mässingsskodda ben.
Höjd 54 cm
Längd, 92 cm
Bredd som mest, ca 67 cm.

Bruksslitage, fläckar, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 54 cm
Längd, 92 cm
Bredd som mest, ca 67 cm.

Bruksslitage, fläckar, repor.

Antal besök: 4 500