Fanerat njurformat bord med 3 mässingsskodda ben.
Höjd 54 cm
Längd, 92 cm
Bredd som mest, ca 67 cm.
Bruksslitage, fläckar, repor.
Höjd 54 cm
Längd, 92 cm
Bredd som mest, ca 67 cm.
Bruksslitage, fläckar, repor.