ARMBAND, förgylld metall samt kristaller, "Jeweler´s collection", Swarovski. 1900-tal.

246160. ARMBAND, förgylld metall samt kristaller, "Jeweler´s collection", Swarovski. 1900-tal.

Stelt armband, med knäpplåsfunktion, diameter ca 7 cm, bredd, 1,7 cm.
Originalask medföljer.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Originalask medföljer.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 455