HANS OSSWALD. Barnporträtt, olja på duk, signerad.

246089. HANS OSSWALD. Barnporträtt, olja på duk, signerad.

80x60 cm.

Hans Osswald (1919–1983)

Gör en kostnadsfri värdering!

80x60 cm.

Hans Osswald (1919–1983)

Antal besök: 576