FÖRSTÄRKARE MED PEDAL, Lab series L5, 1970-tal.

2460880. FÖRSTÄRKARE MED PEDAL, Lab series L5, 1970-tal.

Förstärkare Lab series L5 storlek 58x66x26 cm.
Pedal Crimor, längd 28 cm.

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pedal Crimor, längd 28 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 379