LEIF KANDER. "Skogsljus I". Olja på duk, signerad och daterad -92.

246070. LEIF KANDER. "Skogsljus I". Olja på duk, signerad och daterad -92.

45 x 54 cm.

Leif Kander (1939–2011)

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x 54 cm.

Leif Kander (1939–2011)

Antal besök: 1 604