KISTA, allmoge, 1700-tal.

KISTA, allmoge, 1700-tal.
2460691. KISTA, allmoge, 1700-tal.

ek samt smide, höjd ca 34, 63x49 cm.

skrapad, slitage, märken.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

skrapad, slitage, märken.

Nycklar saknas.

Antal besök: 767