WILLY LÄTH. "Rosdala Glasbruk". Färglitografier, 4 st, signerade 90/360.

246059. WILLY LÄTH. "Rosdala Glasbruk". Färglitografier, 4 st, signerade 90/360.

Motivens mått ca 38 x 54,5 cm.

Ej examinerade ur ramar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerade ur ramar.

Antal besök: 2 313