BYRÅ i trä, rokoko-stil, 1900-tal.

245972. BYRÅ i trä, rokoko-stil, 1900-tal.

Byrå med tre lådor och mässingsbeslag
Höjd, 65 cm
Bredd, 39 cm
Djup, 29 cm.

Bruksskick
Delvisa uttorkat sprucket fanér.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd, 65 cm
Bredd, 39 cm
Djup, 29 cm.

Bruksskick

Antal besök: 965