TIO INHEMSKA SNIDADE TRÄFÖREMÅL.

2459637. TIO INHEMSKA SNIDADE TRÄFÖREMÅL.

Eventuellt aboriginska souvenirföremål, partiet innehåller snidade djur och andra föremål samt två ledade krokodil. Den största snidade krokodilen mäter 54 cm lång.

Allt i olika skick, med allmänt slitage. Inga skador så långt som kan ses.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 289