2459637. TIO INHEMSKA SNIDADE TRÄFÖREMÅL.
Eventuellt aboriginska souvenirföremål, partiet innehåller snidade djur och andra föremål samt två ledade krokodil. Den största snidade krokodilen mäter 54 cm lång.
Allt i olika skick, med allmänt slitage. Inga skador så långt som kan ses.