SKRIVBORD, 1960-tal.

SKRIVBORD, 1960-tal.
245928. SKRIVBORD, 1960-tal.

Skrivbord teakfanér 125 x 62, höjd 72 cm.

Bruksslitage, något ostadigt behöver limmas.

Gör en kostnadsfri värdering!
245928. SKRIVBORD, 1960-tal.

Antal besök: 1 309