BRICKBORD, Rörstrand. 1910-1920.

2459244. BRICKBORD, Rörstrand. 1910-1920.

Ek och porslin.
Bredd: 85 cm.
Djup: 63 cm.
Höjd:77 cm.

Märken, repor, bruksslitage, märken och fläckar på porslin. Kant stötningar på trä.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ek och porslin.
Bredd: 85 cm.
Djup: 63 cm.
Höjd:77 cm.

Antal besök: 690