TRÄDGÅRDSBÄNK, metall och trä, 1900-tal.

245921. TRÄDGÅRDSBÄNK, metall och trä, 1900-tal.

Längd 120, bredd 38, höjd 52 cm.

Bruksslitage, något instabil.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, något instabil.

Antal besök: 1 417