SKRIVSKÅP, sengustavianskt, daterat 1825.

245877. SKRIVSKÅP, sengustavianskt, daterat 1825.

Senare målning.
Höjd 194 cm, längd 111 cm, djup 55 cm.

Sprickor, skador och slitage. Nycklar finns men passar bara i ett lås.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Senare målning.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 028