BYRÅ MED SPEGEL, 1900-tal.

BYRÅ MED SPEGEL, 1900-tal.
245874. BYRÅ MED SPEGEL, 1900-tal.

Furu.
Spegel, diameter ca. 65.
Byrå, längd 85, bredd 45, höjd 82 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Furu.
Spegel, diameter ca. 65.

Bruksslitage.

Antal besök: 611