ERIK LUNDBERG. olja på duk, komposition, signerad.

245871. ERIK LUNDBERG. olja på duk, komposition, signerad.

34 x 89 cm.

Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

34 x 89 cm.

Färgbortfall.

Antal besök: 927