VAS, opalinglas, Frankrike, 1880-tal.

2458715. VAS, opalinglas, Frankrike, 1880-tal.

Höjd 32 cm
Diameter 11 cm.

Minutiöst nagg på mynning (se bild).

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 32 cm
Diameter 11 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 529