ARMBANDSUR, Certina DS PRO Titanium.

2458588. ARMBANDSUR, Certina DS PRO Titanium.

Herrmodell.
Quartz.
Datum.
Diameter 40 mm.
Box medföljer.

Slitage, repor och märken. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Herrmodell.
Quartz.
Datum.
Diameter 40 mm.
Box medföljer.

Antal besök: 1 074