MATSALSSTOLAR, 6 st, 1900/2000-tal.

245846. MATSALSSTOLAR, 6 st, 1900/2000-tal.

Sidentyg av Jim Thompson.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sidentyg av Jim Thompson.

Bruksslitage.

Antal besök: 800