KARL HÖGLUND. Dansbana, färglitografi, signerad och numrerad 240/290.

245841. KARL HÖGLUND. Dansbana, färglitografi, signerad och numrerad 240/290.

Bildyta 52 x 43 cm.

ej examinerad ur ram.

Karl Höglund (Född 1940)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 52 x 43 cm.

ej examinerad ur ram.

Karl Höglund (Född 1940)

Antal besök: 1 058