FIOL med STRÅKE, omkring år 1900.

2458193. FIOL med STRÅKE, omkring år 1900.

I fodral. Fiolens längd 60 cm.

Bruksslitage. Mindre sprickor. Lagning. Löst stall mm medföljer. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 865