SPEGEL med KONSOLBORD, 1900-tal.

245815. SPEGEL med KONSOLBORD, 1900-tal.

Mått spegel, bredd 63, höjd 169 cm. Konsolbord med stenskiva, bredd 52, höjd 68 cm.

Slitage, märken, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 613