SERVERINGSVAGN, "Thea", Yngve Ekström, 1900-talets mitt.

245793. SERVERINGSVAGN, "Thea", Yngve Ekström, 1900-talets mitt.

Total längd ca 100, bredd 42, höjd 61 cm.

Slitage och smärre repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 071