CARL LINDQVIST. "Vinga, Sand", akvarell, signerad och daterad 1910.

245760. CARL LINDQVIST. "Vinga, Sand", akvarell, signerad och daterad 1910.

55 x 37 cm.

ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

55 x 37 cm.

ej examinerad ur ram.

Antal besök: 3 385