SIGNALHORN, mässing, 1900-tal.

2457598. SIGNALHORN, mässing, 1900-tal.

4-hornig.
Längd 45 cm.

Bruksslitage.
Gummituta saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

4-hornig.
Längd 45 cm.

Bruksslitage.
Gummituta saknas.

Antal besök: 351