HYLLA/POSTFACK, trä, 1900-tal.

2457472. HYLLA/POSTFACK, trä, 1900-tal.

Höjd 58 cm.
Bredd 42 cm.
Djup 25,5 cm.
Flyttbara avdelare.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 58 cm.
Bredd 42 cm.
Djup 25,5 cm.
Flyttbara avdelare.

Smärre slitage.

Antal besök: 578