SKINNSTÄLL samt RYGGSKYDD, Halvarssons AB, Malung, Sweden. 1960-tal.

245746. SKINNSTÄLL samt RYGGSKYDD, Halvarssons AB, Malung, Sweden. 1960-tal.

Storlek 54.
Röd och svart.

Slitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 54.
Röd och svart.

Slitage, märken.

Antal besök: 4 308