SLAGBORD, 1 par, "Bergslagen", ur IKEAs 1700-talsserie.

245744. SLAGBORD, 1 par, "Bergslagen", ur IKEAs 1700-talsserie.

Total längd 165, bredd 117, höjd 76 cm vardera.

Slitage, färgbortfall, fläckar, stötskador. Något ostabila, pinnar/pluggar för fästa av skiva-ben saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 439