ARNE OLSSON. Komposition, litografi, monogramsignera AO, provtryck.

2457068. ARNE OLSSON. Komposition, litografi, monogramsignera AO, provtryck.

ca 64x54 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 64x54 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 536