GÖSTA WESSTRÖM. Motiv från Dala Floda, olja på duk, sign o dat 1928.

245703. GÖSTA WESSTRÖM. Motiv från Dala Floda, olja på duk, sign o dat 1928.

66 x 88 cm.

Lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

66 x 88 cm.

Lagningar.

Antal besök: 957