HERRBYRÅ, nyrenässans, 1800-talets slut.

245688. HERRBYRÅ, nyrenässans, 1800-talets slut.

Fanerad med valnöt och valnötsrot. Beslag av förgylld mässing.
5 lådor. Höjd 120 cm, längd 88 cm, bredd 47 cm.

Slitage, spricka i skiva.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, spricka i skiva.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 894