STEGE, trä och metall, 1900-tal.

245648. STEGE, trä och metall, 1900-tal.

Längd ca 76, höjd 50,5 cm.

Slitage, färgfläckar. Rostanlupen, går ej att fälla ihop.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 76, höjd 50,5 cm.

Antal besök: 466