FIGURIN samt FAT, parian, stengods. Keiser, Bochman. Stig Lindberg, Gustavsberg. 1900-tal.

245645. FIGURIN samt FAT, parian, stengods. Keiser, Bochman. Stig Lindberg, Gustavsberg. 1900-tal.

I form av delfiner samt fisk. Längd 31, höjd 20 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 102