Hundfigurin omärkt.
Keramik, 4 delar höjd 4 - 17,5 cm
Plakett, föreställande sjömän, metall, enligt uppgift Gunnar Nylund, signerad GN, ca 11 x 9,5 cm.
Slitage.
Hundfigurin omärkt.
Slitage.