KAFFESERVIS, 21 delar, stengods, Signe Persson Melin för Boda Nova.

245596. KAFFESERVIS, 21 delar, stengods, Signe Persson Melin för Boda Nova.

10 assietter, 10 koppar med fat, skål.

1 fat med litet kantnagg på fotringen. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 211