MAX BRÜNING. 1887-1968. Färgetsningar, 2 st, signerade.

2455684. MAX BRÜNING. 1887-1968. Färgetsningar, 2 st, signerade.

2 st färgetsningar, signerade i blyerts, Max Brüning.
Dam med käpp
Plåtmått 28,5 x 15 cm
Rammått 48 x 34 cm

Dam med grön hatt
Plåtmått 32,5 x 26 cm
Rammått 55 x 42 cm.

Ej examinerade ur ram.

Max Brüning (1887–1968)

Gör en kostnadsfri värdering!

Dam med käpp
Plåtmått 28,5 x 15 cm
Rammått 48 x 34 cm

Dam med grön hatt
Plåtmått 32,5 x 26 cm
Rammått 55 x 42 cm.

Ej examinerade ur ram.

Max Brüning (1887–1968)

Antal besök: 630