BÄNK, Huggen sten, granit, 1900-talets andra hälft.

2455566. BÄNK, Huggen sten, granit, 1900-talets andra hälft.

Sittskiva på benställning av parställda block.
Längd ca 101cm, bredd ca 30.5cm, höjd ca 40cm.

Bruksslitage, smärre ytsmuts och väderrelaterat ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 794