EINAR EMLAND. Landskap med par, olja på duk, signerad Emland.

245534. EINAR EMLAND. Landskap med par, olja på duk, signerad Emland.

38x46 cm.

Einar Emland (1916–1994)

Gör en kostnadsfri värdering!

38x46 cm.

Einar Emland (1916–1994)

Antal besök: 712