GLAS, 22 delar, "Tavastia", Tapio Wirkkala, Iittala, 1900-talets slut.

245487. GLAS, 22 delar, "Tavastia", Tapio Wirkkala, Iittala, 1900-talets slut.

Vinglas, 10 st. Höjd 12.5 cm.
Snapsglas,12 st. Höjd 10 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vinglas, 10 st. Höjd 12.5 cm.
Snapsglas,12 st. Höjd 10 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 4 981