ANKARE, järn, 1900-tal.

ANKARE, järn, 1900-tal.
2454558. ANKARE, järn, 1900-tal.

Längd 60 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 60 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 342