ALBERT RÀFOLS CASAMADA. Utan titel.

2454296. ALBERT RÀFOLS CASAMADA. Utan titel.

Etsning.
Signerad, dedikerad, daterad 1981, motiverad ”P.A.8/10".
62,5 x 49 cm.

Oxidation. Metallram. Det har inte undersökts utanför ramen.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Etsning.
62,5 x 49 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 341