DANIEL BODNER. Corner Crossing Bild (94-3).

2453522. DANIEL BODNER. Corner Crossing Bild (94-3).

Corner Crossing (studie) 2018. Blandteknik på duk. 30 x 24 cm Betitlad, signerad och daterad på baksidan.

Gott skick.

Tema

KONST

Gör en kostnadsfri värdering!

Gott skick.

Tema

KONST

Art and Design Auctions
Antal besök: 874