PARTI KERAMIK, 4 delar, 1900-tal.

24528. PARTI KERAMIK, 4 delar, 1900-tal.

Bestående av figurin, askfat 2 st och dosa med lock. Figurinens längd 58 cm.

Slitage. Glasyrskador på askfat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 680