SKÅP, art deco, 1900-talets första hälft.

245274. SKÅP, art deco, 1900-talets första hälft.

Skåp med hyllplan samt låda för bestick
Längd 134, bredd 50, höjd 140 cm.

Någon fanerspricka, i övrigt smärre slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 708