SKRIVBORD, idegran, engelsk stil.

2452606. SKRIVBORD, idegran, engelsk stil.

Skrivyta 121 x 60 cm.
Höjd 77,5 cm.

Slitage, märken, skador.
Nyckel saknas.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skrivyta 121 x 60 cm.
Höjd 77,5 cm.

Slitage, märken, skador.
Nyckel saknas.

Nycklar saknas.

Antal besök: 620