TRÄFÖREMÅL 3 st, FÖRGYLLT DEKORELEMENT, duk med frans.

245256. TRÄFÖREMÅL 3 st, FÖRGYLLT DEKORELEMENT, duk med frans.

Träskulptur i ebenholts, höjd 34 cm.
Vrilskål, höjd 15 cm.
Laggat kärl, höjd 18 cm.
Förgylld gipsblomma, dekorelement, diam 24 cm.
Äldre shaggduk med frans, diam 26 exkl frans.

Slitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vrilskål, höjd 15 cm.
Laggat kärl, höjd 18 cm.

Slitage, nagg.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 621