KANDELABER, smide, Boda.

KANDELABER, smide, Boda.
245242. KANDELABER, smide, Boda.

Troligtvis Erik Höglund, höjd 50, diam 29 cm.
Stämplad Boda i botten.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad Boda i botten.

Åldersslitage.

Antal besök: 1 004